piątek, 31 maja 2013

Recenzja odżywki Firmy Joanna Naturia

Cześć Wszystkim :)

Mam dla Was dziś opis odżywki jaką ostatnio zakupiłam , kierując się przeczytanymi zachwalonymi postami  zdecydowałam się kupić tę odżywkę Joanny Naturia do włosów przetłuszczających się i normalnych. Miałam tylko nadzieję, żeby nie  obciążała moich włosów .
Odżywkę kupiłam w moim  miasteczku w mini markecie Koydo. Koszt tej odżywki to 4,40 zł.
Jest to odżywka b/s .

Od producenta:

Skład:
Opakowanie:

Standardowa jak dla Joanny biała butelka, z turkusowym wieczkiem/zamknięciem, butelka zgrabna, nie wyślizguje się z rąk. Zamykana na klik, wygodny i szczelny, nie ma problemu  łatwo się otwiera i zamyka.
Szata graficzna według mnie bardzo ładna , taka typowo wiosenna , kolorowa , żywa.

Zapach :

Uwielbiam wszystkie kosmetyki , z zieloną herbatą,  ta odżywka również, pachnie świeżo , przyjemnie . Zapach tej odzywki to chyba jej jedyny atut , ponieważ po nałożeniu na włosy utrzymuje się jej woń .

Konsystencja:


Kolor tej odżywki jest przezroczysto biały dość  wodnista konsystencja.

Wydajność:

Ciężko mi tu cokolwiek na ten temat napisać ponieważ używałam tej odżywki tylko  przez tydzień , na rożne sposoby  i jest jej dość sporo chyba wydajna .

Moja opinia:

Już po pierwszym zastosowaniu odżywka urzekła mnie swoim zapachem ,ale to by było na tyle co zdziałała w moim przypadku. No dobra raz włosy były super , sypkie , uniesione , delikatne , wygładzone ale już  kolejne jej użycie przypomniało mi o tym jak moje włosy chciały mycia 2 razy dziennie .
Kombinowałam z tą odzywka na różne sposoby , moje włosy jak wiecie mają tendencje do przetłuszczania i wiele  kosmetyków w nakładaniu dużej ilość  je obciążają ,wiec ja przezorna użyłam owej odzywki bardzo niewielką ilość, spłukałam ...  mimo zaleceń producenta bałam się jej użyć bez spłukiwania .
Odżywka nie sprawdziła się ani do mycia jako pierwsze O,  ani na krócej ani na dłużej, każda ilość spłukiwana i tak obciążała moje kłaczki . A tak bardzo chciałam aby mi pasowała, bo zapach który się utrzymuje przez około pół dnia na włosach jest super ..
Próbowałam znaleźć jakiś sposób na zużycie tej odżywki , by nie obciążała, niestety nie znalazłam takiej , tak więc nic mnie już nie nakłoni do jej  ponownego zakupu. Kolejna  bardzo istotna sprawa to coś mnie w niej uczula przy 3 dniu stosowania z tyły głowy miałam 2 okropnie bolące ropne krostki . Na szczęście już zaczęły się goić .
A i jeszcze jedno jak się ją spłucze to jest  problem z rozczesaniem więc tak czy owak kończyło się to użyciem innej odżywki ( przeważnie była to Alterra Granat i aloes :*)


A Wy jesteście zadowolone z jej działania ? Obciąża wasze włosy?

1 komentarz:

  1. Ja, odkąd dowiedziałam się o działaniu wysuszającym wszystkich odżywek z tje serii przestałam jej używać na włosy. Ale działała nawet fajnie- ulatwiała rozczesywanie, ładnie pachniała, ale też puczyła włosy :( Więc niej zrezygnowałam. Ale nigdy nie przyspieszyłą mi przetłuszczania się włosów, ani też nie przedłużyła ich świeżości. Moje włosy są na to bardzo mało podatne.

    OdpowiedzUsuń

"Żeby żyć trzeba sobie ustalić wartości niezależne od codzienności"