sobota, 20 lipca 2013

Maluj z KOKietką - Tydzień szósty - Brokat


Witajcie, po raz kolejny przychodzę do Was tak późno wszystko przez to ,że się  pakowałam gdyż wyjeżdżamy na urlopik na Mazury, jak wiadomo  manatek  pełno do zabrania ...

 Tak naprawdę nie wiem na ile jedziemy więc już z góry przepraszam ,że nie będzie mnie na blogosferze do momentu przyjazdu ale obiecuje, że jak wrócę zregenerowana, nadrobię wszystko i poprzeglądam wasze blogi ..


Wracając do tematu, zaczyna się kolejny tydzień projektu zorganizowanego przez KOKietkę tym razem, tematem jest Brokat .

i druga wersja zdobienia choć wykonana zanim dokleiłam tipsa  w  formie lakieru brokatowego
i zamki błyskawiczne Co myślicie o takim zdobieniu, które się Wam podobają???
 2 komentarze:

  1. Przepraszam, że tak off topowo, ale.. chciałam Ci podziękowac za przepis. Wiem, trochę późno, ale byłam bardzo zabiegana.
    W sumie jest on tak prosty(ten przepis na krem do ciasta z owocami), że zapmaiętałam i teraz jak jestem w sklepie, to już planuję, żeby zakupić śmietanę. Ale potem sobie uświadamiam, że a to owoców nie mam, a to cośtam. Ale nie ma zmiłuj i w końcu go wypróbuję. No i mam nadzieję, że w końcu to będzie to, czyli krem idealny. Bo do tej pory niestety takiego domowej roboty kremu idealnego nie znalazłam. Moim ulubieńcem jest masa śmietanowa dr. oetkera i niestety nie ma sobie równych wśród domowych kremowych specjałów.. Ale krem kiedyś zrobię i dam znac, jak wyszło.

    Jeszcze raz dziękuję za podanie przepisu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Drugie zdobienie bardzo ciekawe i z pomysłem, ale to pierwsze zdecydowanie bardziej w moim guście :) Uwielbiam brokat w takim wydaniu. Kobieco, delikatnie, ale z charakterem :)

    OdpowiedzUsuń

"Żeby żyć trzeba sobie ustalić wartości niezależne od codzienności"