czwartek, 20 marca 2014

Chwale się wygraną + water marble nails

Cześć wszystkim,
Tak jak w tytule zauważyć mogliście znów udało mi się wygrać, na blogu Czarownicy tym razem należało odgadnąć z czego wykonana jest śliczna kartka. Nie miałam problemu z odpowiedzią gdyż uważnie śledzę blogi które maja to co coś , które mnie  inspirują. A ja często tak mam, że jak coś oglądam i mnie się spodoba to mam tak jakby tą fotkę przed oczyma.
I tak właśnie było i tym razem. Zapatrzyłam się w pewne lustro - o te tak mi się spodobało  w ogóle ta fotka jest super , ten kwiatek w tej doniczce,  kolorowe pudełeczka, no sami powiedzcie nie chcielibyście mieć tak przytulnie w swoim pokoju, ja nie mam do tego ręki.
 Ale wracając do mojej wygranej.Miałam otrzymać kartki a  spójrzcie sami otrzymałam jeszcze bonusiki, nie mam fotki ślicznej klamerki z kwiatkiem bo spodobała się mamie :P

 A ten w/w notesik przywłaszczyła sobie moja córeczka:)


 a ta kartka bardzo mi się podoba bo jest dla Mnie :)

 Dziękuje za nagrodę i bonusiki, Ty wiesz jak komuś poprawić humor :P

 I na koniec przy okazji chciałam Wam pokazać moje Water marble, przypomniałam sobie, że takie coś istnieje i na Dzień św. Patryka nosiłam taki oto mani :)


Pewnie niedługo pokaże Wam co otrzymałam  od Promoto - Promoto za wyróżnienie w konkursie B , ale  jeszcze czekam na tę przesyłeczkę a no i wściekam się bo zamówiłam Tangle Teezer w czwartek zapłaciłam za prior i jeszcze do mnie nie dotarł.

Miłego dzionka:)6 komentarzy:

  1. gratuluję wygranej, nieziemsko wyszło Ci to water marble :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje :D Piękne water marble ja nigdy nie umiem zrobić nawet jednego paznokcia :P

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo miło widzieć radość, miło czytać tak miłe słowa :* mam nadzieję, że te papierki do manicure ode mnie się przydadzą i jestem ciekawa efektu!!!!

    OdpowiedzUsuń

"Żeby żyć trzeba sobie ustalić wartości niezależne od codzienności"